Bukser
Mellemlag
Skiundertøj og skisokker
Store størrelser
Tasker og rygsække
Bukser
Mellemlag
Skiundertøj og skisokker
Store størrelser
Tasker og rygsække
Jakker
Bukser
Mellemlag
Skiundertøj og skisokker
Varmeelementer
Tasker og rygsække
Skiundertøj og skisokker
Store størrelser
Udsalg og tilbud
Skistave
Sikkerhedsudstyr
Langrend / skitouring
Skivoks og vedligehold
Populært
Jagt og overlevelse
Solbriller
Rygsække
Tasker og rygsække til skituren
S-Z
Udsalg og tilbud
Db Hugger Organizer er udviklet til at skabe struktur i din Hugger-rygsæk. Den er designet specifikt til Hugger 25L og 30L og er samtidig kompatibel med Ramverk 26L. Indretningen gør det nemt at holde styr på både elektronik og mindre genstande i hverdagen eller på rejsen.
En dedikeret iPad-lomme passer til skærme op til 12,9”, hvilket sikrer en fast og beskyttet placering i tasken. Derudover rummer organizeren flere separate lommer, som gør det overskueligt at opdele kabler, opladere og øvrigt tilbehør.
Den integrerede cinch-top flaskeholder er kompatibel med Nalgene 1L og holder flasken stabilt på plads. Konstruktionen er tilpasset rygsækkens form og bidrager til en struktureret og funktionel pakning. Med en vægt på 0,394 kg er den et solidt, men stadig praktisk supplement til din rygsæk.
Specifikationer
Kompatibel med Hugger 25L og 30L
Kompatibel med Ramverk 26L
iPad-lomme op til 12,9”
Cinch-top flaskeholder (Nalgene 1L kompatibel)
Flere organiseringslommer
Vægt: 0,394 kg
Vi er et hurtigtvoksende team på mere end 20 ski-entusiaster, der holder til i Sabro tæt på Aarhus. Det er os, der smiler pænt på billedet 🤪
Vi er sjove, smilende, ærlige og elsker en god tur på ski.

Vi vil være danskernes foretrukne skishop. Derfor tilbyder vi dig prisgaranti på HELE sortimentet.
Hvis du har fundet en vare billigere et andet sted, skal du kontakte vores kundeservice.
Du kan også lægge en ordre på varen, hvor du i kommentarfeltet skriver: "Prisgaranti + link til den anden butik". Så sørger vi for, at du får varen til den rigtige pris og kun trækker pengene for dette.
Betingelser:
- Prisen der sammenlignes med skal være totalpris inkl. fragt, dansk moms og evt. told
- Varen skal være på lager hos den anden butik i samme farve og størrelse.
Kunderne er vilde med os
Mere end 500.000 kunder siden 2003.

